Nereikia niekur eiti ar važiuoti, viskas gali būti išspręsta šioje svetainėje!

Užpildykite gedimo registracijos formą (žr. žemiau) ir su jumis susisieks UAB Wilo Lietuva atstovas, kuris, bendradarbiaudamas su pardavimo vieta, kurioje buvo įsigytas siurblys, peržiūrės paraišką ir pakeis siurblį nauju arba atliks siurblio remontą.

WILO 5 metų garantijos sąlygas rasite žemiau.

Visi skaičiai turi būti įvesti su tarpais. Patikrinkite įvestus duomenis, ar jie tiesiogiai sutampa su lipduku ant jūsų siurblio!!!
Daugiau informacijos apie defektą (nuotraukų, dokumentų ir kt.) Galite siųsti šiuo elektroninio pašto adresu: servisas@wilo.com
Jūsų registracija sėkminga! Susisieksime.
Oi! Pateikiant formą kažkas nutiko.

WILO 5 metų garantijos sąlygos.

WILO 5 metų garantijos programos tikslas – suteikti paprastą ir greitą garantinį aptarnavimą mūsų gaminių pirkėjams ir prekiautojams.

Pratęsta 5 metų garantija taikoma „Wilo-Stratos Pico“ ir „Wilo-Yonos Pico“ siurblių serijoms, įsigytoms iš mūsų gaminių didmenininkų ir partnerių ir užregistruotiems šioje svetainėje. Registracija turi būti atlikta per mėnesį nuo pirkimo momento, skiltyje - Registracija.

Registraciją gali atlikti tik sertifikuotas Wilo Lietuva montuotojas. Kitu atveju galios standartinis garantijos terminas – 2 metai.

Šiems siurbliams UAB Wilo Lietuva įsipareigoja suteikti pratęstą 5 metų garantiją. Garantijos atveju klientas turi užpildyti gedimo registracijos formą, kurią rasite aukščiau. Gavęs gedimo registracijos formą, UAB Wilo Lietuva atstovas susisieks su jumis ir kuo greičiau, bet ne ilgiau kaip tris darbo dienas pakeis arba suremontuos siurblį. Siekiant patogiau aptarnauti mūsų produkcijos pirkėjus, siurblį galima gauti toje pačioje prekybos vietoje, kurioje buvo pirktas siurblys.

UAB Wilo Lietuva turi teisę netaikyti WILO 5 metų garantijos kilus įtarimui dėl melagingos informacijos pateikimo ar neteisingo siurblio eksploatavimo bei taikyti 2 metų garantiją, numatytą Lietuvos Respublikos teisės aktuose.

Wilo Lietuva garantijos sąlygas rasite – čia.